החברה המובילה לחתונות בחו"ל, חתונות בקפריסין, חתונות בצ'כיה, נישואין אזרחיים WEDDING TOURS - עמוד הבית

חיפושדלג על חיפוש
חיפושדלג על חיפוש
 1-700-701-242
תוכן מרכזי בעמודדלג על תוכן מרכזי בעמוד

חתונה בחו"ל – חגיגה בארץ

לצערם של זוגות רבים, חתונה אזרחית אינה אפשרית בישראל. בשל הצביון היהודי של המדינה, והעובדה שענייני החתונה נמצאים בידיו של בית הדין הרבני, ישנם אנשים רבים שאינם יכולים להתחתן בישראל, מסיבות כאלו ואחרות. בפני אותם זוגות נותרת אפשרות אחת - להתחתן בחו"ל. אך זה לא אומר שצריך לוותר על החגיגה בארץ.

העובדה היא כזו: נישואים אזרחיים שנעשים בישראל (בין אם נעשו מטעמי 'חילוניות', בין בני זוג שדתם אינה מוכרת, בין בני זוג מאותו מין וכדומה), אינם מוכרים על ידי מוסדות המדינה. כדי שהזוג יהיה מוכר, עליו לערוך את הנישואים בחו"ל. כאן לא המקום לדון בטיב החוק, אלא בדבר אחר לגמרי: בחגיגות שאחרי.

להתחתן בצורה אזרחית – אך לחגוג עם כולם

אחת הדילמות הגדולות ביותר שעומדות בפני זוג שהחליט להתחתן בחו"ל בנישואים אזרחיים, נוגעת לאורחים: מצד אחד, בני הזוג בוודאי ירצו לכרות את ברית אהבתם בנוכחות האנשים הקרובים ביותר. מצד שני, הם יודעים שהטיסה והשהות במקום החתונה, הם נטל כלכלי, מה שימנע מרבים להגיע. הפיתרון לכך פשוט: את החגיגות אפשר לעשות בארץ.

בין שאתם מתכננים אירוע קטן של 100 מוזמנים או אירוע גדול של 400 איש ויותר – אין שום סיבה שתימנעו מלעשותו בישראל. אמנם הטקס עצמו לא מוכר על ידי המדינה, אך אף אחד כאן לא אוסר עליכם לשמוח.

לא קשה למצוא מקומות שמתאימים לחתונות כאלו. ישנם כמה אולמות המארחים אירועים קטנים ומתאימים במיוחד לחגיגות אינטימיות, לצד עשרות אולמות ענק שיתאימו למי שרוצה לחגוג כמו כולם.

במקרים רבים, זהו הפיתרון המושלם: בני הזוג בוחרים ביעד

מחוץ לגבולות ישראל, בו יקְשרו יחד את גורלם לעד. לאחר החתונה הפורמלית יגיע שלב השמחה והאושר, אותו יחלקו עם האנשים שהם הכי אוהבים – מייד כשיחזרו לארץ. כך כולם מרוויחים: גם בני הזוג שהתחתנו לא מכבר, וגם כל חבריהם שזוכים לחגוג יחד איתם.

שאלת השאלות: מה יהיה אופי האירוע?

האופי האזרחי של החתונה עצמה משפיע כמובן גם על אופי החגיגות. זו לא חתונה רגילה, ולכן רבים מתלבטים כיצד לערוך אותה בארץ. כאן תופתעו לגלות שעומדות בפניכם מספר אופציות מעניינות מאוד.

ישנם מתחתנים שבוחרים להמשיך את הקו האזרחי-חילוני גם בחגיגות, ומארגנים אירוע שאינו כולל טקס מיוחד; ישנם כאלו שלא יוותרו על חופה, גם אם התוקף שלה שונה; יש כאלו שמחליטים לכלול את כל שלבי החתונה, 'כדת משה וישראל' – מכתובה ועד שבירת הכוס – בעזרת רב רפורמי.

כמה אורחים מקובל להזמין למסיבה שאחרי החתונה בחו"ל?

ממש כמו בכל חתונה אחרת, התשובה נמצאת בידיכם: אתם יכולים להחליט על אירוע קטן אליו יוזמנו עד 100 איש (לרוב הוא יכלול את המשפחות הקרובות והחברים הטובים) או על אירוע ענק בהשתתפות מאות אנשים, אליו יוזמנו כל החברים, המכרים והקרובים. אתם תחליטו מה מתאים לכם, למשפחותיכם ולאנשים שאיתם תרצו לציין את האירוע הנפלא הזה ...ושהיה במזל טוב!!!

צור קשרדלג על צור קשר

צור קשר

checked
עבור לתוכן העמוד